Informacje i zasady

Jakie gry są aktualnie dostępne?

Obecnie nie są dostępne żadne gry.

Kiedy mogę zagrać?

W przeciwieństwie do tradycyjnych gier miejskich, nasze scenariusze nie wymagają obecności animatorów czy koordynatora, wystarczą materiały pobrane ze strony i przedmioty umieszczone w przestrzeni miasta. Oznacza to, że grę możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Jedynym ograniczeniem są godziny dostępności danej gry – może się zdarzyć, że scenariusz będzie wymagał wejścia do restauracji czy podwórka kamienicy, które dostępne jest jedynie w konkretnych godzinach. Planując staraliśmy się wybierać obiekty czynne możliwie długo i przez 7 dni w tygodniu. Jeśli masz wątpliwości, czy konkretnego dnia (np. w święto państwowe) gra będzie dostępna, skontaktuj się z nami mailowo.

Premiery

Opublikowanie każdej nowej gry poprzedzamy premierą – całodniowym wydarzeniem, w czasie którego chętne drużyny po raz pierwszy rozegrają dany scenariusz. Rekrutację przeprowadzamy na naszym profilu na Facebooku. Do każdego wydarzenia zapraszamy maksymalnie 10 czteroosobowych zespołów. Warto się zgłaszać, ponieważ do wygrania są atrakcyjne nagrody: książki, gry planszowe, wejściówki do lubelskich escape roomów i inne atrakcje przygotowane przez naszych partnerów.

Czego potrzebuję?

Wszelkie materiały dostępne są na stronie dedykowanej grze. W niektórych przypadkach potrzebny będzie wydruk mapy, w innych pobranie pliku dźwiękowego na odtwarzacz lub telefon ze specjalną aplikacją. Szczegółowe informacje dostępne są w opisach gier.