Rekrutacja do “Spaceru ulicą Szeroką”

plakat-fb-19czerwcaRozpoczynamy rekrutację do premiery naszej drugiej gry miejskiej pt. “Spacer ulicą Szeroką”. Zagramy w niedzielę 19 czerwca 2016 r., ponownie do zabawy zapraszamy 10 zespołów maksymalnie 4-osobowych. Ponieważ będziemy poznawać nieistniejącą już dzielnicę żydowską, będziemy musieli uruchomić wyobraźnię.

Tym razem zadania nie zostaną umieszczone w przestrzeni miasta ani na mapie, ale przekazane w formie plików dźwiękowych. Do gry potrzebne będzie dowolne urządzenie pozwalające na odtwarzanie dźwięków z głośnika (odtwarzacz mp3, smartfon, tablet). Pliki pobrać będzie można na urządzenie przy pomocy udostępnionego na miejscu Wi-Fi lub kabla USB w miejscu rozpoczęcia gry. Dostępne będą również online w czasie rozgrywki.

Ponieważ tym razem zadania będą stosunkowo łatwe, a nie chcemy, żeby “spacer” stał się “wyścigiem”, postanowiliśmy połączyć grę z małym konkursem fotograficznym. Zwycięzców wyłonimy na zasadzie konkursu fotograficznego. Każda grupa przygotuje maksymalnie 4 zdjęcia przedstawiające ślady dawnej dzielnicy żydowskiej w Lublinie. Grupy, które uzyskają prawidłowe hasło w czasie gry i wykonają najlepsze zdjęcia, ponownie nagrodzimy grami planszowymi, książkami i voucherami do Archiwum Kryminalnego.

Zgłoszenia do premiery można wysyłać przez formularz na stronie “Spaceru”.