W poszukiwaniu magicznego kielicha – podsumowanie

lgm_fll_kolaz_malyW naszej ostatniej grze miejskiej, która odbyła się w ramach Festiwalu Legend Lubelskich, wzięło udział prawie 50 osób. Przez blisko 4 godziny wspólnie bawiliśmy się spacerując ulicami Starego Miasta i Śródmieścia rozwiązując zagadki związane wybranymi przez nas legendami. Przed graczami postawiliśmy różne wyzwanie – musieli wykazać się m.in. znajomością Lublina, umiejętnością czytania mapy, a także spostrzegawczością.


lgm_fll_kolaz

Legendy związane z Lublinem to na pewno bardzo fajny temat na grę miejską. Dlatego zachęcamy do rozegrania gry pt. “W poszukiwaniu magicznego kielicha” oraz innych gier, które zostały udostępnione na stronie Lubelskich Gier Miejskich. Jeszcze w tym roku pojawią się co najmniej dwie gry miejskie. Obie będą poświęcone historii dzielnicy Bronowice. Już niedługo będziecie mogli o nich poczytać znacznie więcej.

lgm_fll_uczestnicy

Gra miejska “W poszukiwaniu magicznego kielicha” była oficjalną częścią Festiwalu Legend Lubelskich. Cały projekt został współfinansowany przez Urząd Miasta Lublin. Oprócz tego pomogli nam także inni partnerzy. Wśród nich są: